KARIERA

Witamy na Pokładzie!

Wierzymy, że odpowiednie wdrożenie nowej osoby ma kluczowe znaczenie dla jej rozwoju z nami. Dokładamy wszelkich starań by podejść do tego procesu jak najbardziej kompleksowo. Co to znaczy?

Onboarding zaczyna się tak naprawdę w chwili podjęcia decyzji o współpracy i trwa przez około 3 miesiące. To jest czas wzajemnego poznawania się, zarówno od tej formalnej, jak i mniej formalnej strony.


Pierwsze tygodnie w HL Tech

W pierwszym dniu pracy zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego biura w Warszawie (nawet jeśli będziesz pracował zdalnie i na co dzień nie mieszkasz w stolicy). To dzień poświęcony dopięciu wszystkich formalnych kwestii związanych z zatrudnieniem jak uzupełnienie wszelkich dokumentów, BHP, czy odebranie komputera i sprawdzenie czy wszystko działa.

W tym dniu zazwyczaj poznajesz także swojego buddy’ego oraz bezpośredniego managera. Wspólny lunch na koszt firmy to dobra okazja do zapoznania się :)  Dalsza część onboardingu przebiega zdalnie. W pierwszych tygodniach uczestniczysz w wielu spotkaniach i poznajesz sporo ludzi. Wdrożenie do strategii firmy, poznanie narzędzi i technologii z których korzystamy, a także ogólnych zasad współpracy. Oczywiście dołączasz także do konkretnego zespołu i zapoznajesz się z projektem. Dzięki temu tak ustawionemu procesowi – Ty odczuwasz mniejszy stres, a my mamy szansę bliżej Cię poznać :)


Program Buddy

Buddy to pracownik, który weźmie Cię pod swoje skrzydła w pierwszym okresie zatrudnienia. To osoba do której możesz się zwrócić z każdym pytaniem czy wątpliwością. Masz prawo nie wiedzieć „co, gdzie i jak”. Buddy jako pracownik z dłuższym stażem – będzie znał odpowiedzi na większość pytań – jeśli nie, przekieruje Cię do odpowiedniej osoby. To także osoba, z którą zjesz pewnie nie jeden lunch i wypijesz niejedną kawę poznając firmę z mniej formalnej strony. Jeśli chcesz przekonać się jak program sprawdza się w praktyce HL Tech, zapraszamy tu: „Need some Buddy?”

HL Tech - Tech stack

Sprawdź pozostałe technologie w jakich pracujemy. Nasz stos technologiczny nie jest zamknięty, co daje pracownikom możliwość dostosowania go do projektu.

Dołącz do nas

Szukamy najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów, a przy tym entuzjastów swojej pracy, dla których jakość i współpraca to najważniejsze wartości.