Pressroom

wtorek, 16.01.2024 | bpcc.org.pl

Wiodące trendy w branży FinTech? Szybkość, większa wydajność i niższy koszt

Marcin Bohdziewicz, Head of Warsaw and Mobile Development w HL Tech, opowiada o wyzwaniach związanych z rozwojem jednej z czołowych brytyjskich platform FinTech oraz współpracy zespołów z Warszawy i Bristolu (artykuł w języku angielskim).

Czytaj dalej

czwartek, 14.03.2019 | CXO.pl

Michał Głowiński CIO Roku 2018!

Szef HL Tech (pełniący tę funkcję do czerwca 2021) został wybrany przez jury zwycięzcą 16 edycji konkursu CIO Roku. Laureatami Diamentów CIO zostali Agnieszka Szopa-Maziukiewicz, CIO Biura Informacji Kredytowej oraz Ryszard Bryła, CIO PKP Energetyka.

Czytaj dalej

środa, 13.03.2019 | itwiz.pl

W Warszawie powstało centrum technologiczne Hargreaves Lansdown

Zadaniem nowego centrum technologicznego jest tworzenie rozwiązań IT dla wyspecjalizowanej w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi i oszczędnościami brytyjskiej Grupy Hargreaves Lansdown.

Czytaj dalej

środa, 13.03.2019 | cxo.pl

IT i biznes. Warto nie odpuszczać

Michał Głowiński, szef HL Tech (pełniący tę funkcję do czerwca 2021), spółki technologicznej obsługującej brytyjskiego potentata ubezpieczeń emerytalnych, dzieli się swoim podejściem do relacji technologii z biznesem.

Czytaj dalej

środa, 13.03.2019 | hrnews.pl

Święty Graal dla programisty?

Dane udowadniają, że w zadaniach kreatywnych, zbyt duża koncentracja wyłącznie na elementach finansowych nie przynosi najlepszych rezultatów. Co sprawia, że ludzie chcą zostać w firmie?

Czytaj dalej

środa, 13.03.2019 | hrstandard.pl

3 powody, dla których kompetencje miękkie programisty są równie ważne, co techniczne

Do niedawna funkcjonował mit, że w pracy programisty najważniejsze są umiejętności techniczne. Tymczasem to właśnie kompetencje miękkie leżą u podstaw efektywnej pracy.

Czytaj dalej