Benefity

Benefity z najwyższej półki

Cenimy praktyczne i innowacyjne rozwiązania. Z tą myślą powstał także pakiet benefitów, uszyty na miarę naszych potrzeb. Zapraszamy do naszego świata.

Konto emerytalne

Posiadamy własny program emerytalny, w ramach którego każdy pracownik posiada zasilane przez nas co miesiąc konto emerytalne. Tylko 2,5% polskich pracodawców zdecydowało się na taki krok. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dołożyć cegiełkę do bezpiecznej przyszłości naszych pracowników.

Ubezpieczenie medyczne

Każdy pracownik otrzymuje ubezpieczenie medyczne obejmujące bezpłatny dostęp do lekarzy wszystkich specjalności oraz bardzo szeroki wachlarz usług medycznych.

Pakiet sportowy

Ilu pracowników, tyle różnych sposobów na regenerację sił. Ale łączy nas jedno - siedzący tryb życia nie jest w naszym stylu. Bogaty w możliwości pakiet sportowy sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczamy to, co bezcenne. Aby przygotować się na to, czego czasem zaplanować się nie da.

Lekcje angielskiego z native speakerem

Dobra znajomość angielskiego jest niezbędna ze względu na codzienną, ścisłą współpracę z naszą centralą w Wielkiej Brytanii.

Konferencje

Inwestycje w rozwój nie znają granic, a my jesteśmy bardzo ciekawi i głodni wiedzy :) Ogólnopolska konferencja w Krakowie, czy światowa konferencja w USA? Jesteśmy tam, gdzie wiedza i innowacje przełamują schematy.

Szkolenia

Kultura ciągłego uczenia się nie pozwala stanąć w miejscu. Uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych przez trenerów z renomowanych firm, często zapraszając ich także na zamknięte sesje tylko dla naszych pracowników.

Budżet integracyjny

Do wykorzystania tego budżetu nie trzeba nikogo zachęcać :) Tworzymy zgrane zespoły bardzo lubiących się ludzi - nic więc dziwnego, że chętnie spędzamy razem także czas wolny.

DLACZEGO MY

To jeszcze nie wszystko. W naszym pakiecie jest też szereg benefitów, które choć trudno zmierzyć czy wycenić, mają bardzo wymierny wpływ na jakość nasze pracy i… ułatwienie nam życia.

Wpływ na wybór technologii

Chcesz spróbować innego podejścia do rozwiązania problemu lub sprawdzić nową technologię? A może czujesz się ekspertem w danej dziedzinie i wiesz, że to jest coś, czego nam trzeba? Polityka otwartych drzwi i kultura dzielenia się wiedzą tworzą przestrzeń do innowacji i eksperymentowania.

Kultura Agile

Bardzo bliski jest nam sposób pracy opisany w manifeście zwinnego programowania.  Ludzie i interakcje między nimi są ważniejsze od procesów i narzędzi, działające oprogramowanie od szczegółowej dokumentacji, współpraca z klientem od negocjacji umów a reagowanie na zmiany od realizacji założonego planu.

Tech Forum

Mając na pokładzie najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów – trudno nie skorzystać z ich wiedzy. Tech Forum to nasz sposób na dzielenie się wiedzą i okazja do cotygodniowych merytorycznych dyskusji.

Biuro w centrum

Nasza siedziba znajduje się na 34 piętrze biurowca Warsaw Spire przy stacji II linii metra – Rondo Daszyńskiego. Centrum miasta, świetna komunikacja miejska i równie dobry dojazd samochodem. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego.

Ergonomiczne rozwiązania

Regulowane biurka, fotele spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników, dwa monitory i wiele innych rozwiązań wspierających nas w trakcie pracy. A 34 piętro zapewnia nam nieograniczony dostęp do dziennego światła… i piękne widoki :)

Własny pub

Na terenie biura mamy swój bar/pub, a w nim stół do bilarda oraz piłkarzyki. W końcu mamy brytyjskie korzenie :) To wyjątkowa przestrzeń do wspólnych spotkań oraz odpoczynku.

Podziemny parking dla rowerów

Na parkingu podstawowy serwis rowerowy, szatnia, prysznic.

Siłownia kilka pięter niżej

Tak, można iść potrenować w trakcie pracy ;)

Zespół HL Tech

Last but not least – ludzie, którzy tworzą HL Tech. Zespół zaangażowanych, lubiących swoją pracę, a przede wszystkim siebie nawzajem pasjonatów :) A w tym wszystkim najważniejsze poczucie humoru i zdrowy dystans do siebie :)

Pracując z nami możesz liczyć na

  • pracę z najnowszymi technologiami
  • projekty tworzone od podstaw, tzw. greenfield projects
  • płaską strukturę zarządzania
  • pracę zgodną z założeniami Agile w oparciu o Scrum
  • nieustanny rozwój i poszerzanie wiedzy (konferencje, szkolenia, Tech Forum a nawet... własna biblioteka)
  • benefity z najwyższej półki