Benefity

Benefity z najwyższej półki

Cenimy praktyczne i innowacyjne rozwiązania. Z tą myślą powstał także pakiet benefitów, uszyty na miarę naszych potrzeb. Zapraszamy do naszego świata.

Prawa autorskie

Prawa autorskie to nic innego jak podwyższone koszty przychodu, dzięki czemu za godziny, które zaklasyfikujesz jako autorskie przysługuje Ci 50% ulga podatkowa.

Konto emerytalne

Posiadamy własny program emerytalny, w ramach którego każdy pracownik posiada zasilane przez nas co miesiąc konto emerytalne. Tylko 2,5% polskich pracodawców zdecydowało się na taki krok. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dołożyć cegiełkę do bezpiecznej przyszłości naszych pracowników.

Ubezpieczenie medyczne

Każdy pracownik otrzymuje ubezpieczenie medyczne obejmujące bezpłatny dostęp do lekarzy wszystkich specjalności oraz bardzo szeroki wachlarz usług medycznych.

System kafeteryjny

Ilu pracowników, tyle różnych sposobów na regenerację sił. Nuda nie jest w naszym stylu. Sport i aktywny wypoczynek (multisport), a może łyk kultury i bilet do kina lub teatru? Bogaty w możliwości system kafeteryjny sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczamy to, co bezcenne. Aby przygotować się na to, czego czasem zaplanować się nie da.

Lekcje angielskiego z native speakerem

Dobra znajomość angielskiego jest niezbędna ze względu na codzienną, ścisłą współpracę z naszą centralą w Wielkiej Brytanii.

Konferencje

Inwestycje w rozwój nie znają granic, a my jesteśmy bardzo ciekawi i głodni wiedzy :) Ogólnopolska konferencja w Krakowie, czy światowa konferencja w USA? Jesteśmy tam, gdzie wiedza i innowacje przełamują schematy.

Indywidualny budżet szkoleniowy

Kultura ciągłego uczenia się nie pozwala stanąć w miejscu. Uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych przez trenerów z renomowanych firm, często zapraszając ich także na zamknięte sesje tylko dla naszych pracowników.

Budżet integracyjny

Do wykorzystania tego budżetu nie trzeba nikogo zachęcać :) Tworzymy zgrane zespoły bardzo lubiących się ludzi - nic więc dziwnego, że chętnie spędzamy razem także czas wolny.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką prywatności.