Blog

Wyróżnione Miejsce Pracy IT 2018

27.02.2019 | Anna Judek, Talent Acquisition and Employer Branding Specialist

Zajęliśmy III miejsce w konkursie organizowanym przez Computerworld na Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce, zdobywając tytuł Wyróżnionego Miejsca Pracy. To jedna z tych nagród, które docenia się najbardziej. I które cieszą najbardziej.  Nie było tutaj zewnętrznych komisji oceniających, którym opowiada się historię o firmie. W rolę jurorów wcielili się sami pracownicy, trudno więc o bardziej wiarygodną i szczerą ocenę nas jako pracodawcy. I to ma ogromne znaczenie dla prestiżu nagrody.

Nagroda jest przyznawana w oparciu o wyniki badania „AudIT – najlepsze miejsce pracy IT”, które magazyn Computerworld przeprowadza we współpracy z ośrodkiem badawczym Kantar TNS. Do badania zapraszani są wszyscy pracownicy na stanowiskach związanych z IT. Jako dział HR i Administracji – zostaliśmy wykluczeni :) Ale wybaczamy! :)

Za co docenili nas nasi pracownicy?

Zgodnie z raportem, który otrzymaliśmy na pierwszy plan wysuwają się trzy aspekty – efektywna współpraca w zespole, dostęp do najnowszych technologii, oraz work life balance.

Patrząc na czynniki, które najbardziej motywują ludzi z obszaru IT do pracy – wygląda na to, że jesteśmy na właściwej drodze w budowaniu naszej organizacyjnej kultury.

I jeszcze mała wisienka na torcie – wzięliśmy udział w badaniu po raz pierwszy, a od firmy, która zajęła I miejsce dzieliły nas dosłownie 3 punkty. To również potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Cieszymy się ogromnie i jeszcze raz dziękujemy za to wyróżnienie!

HR
poprzedni
Internship That Matters, czyli program praktyk, który zmienił standardy.
HR

środa, 27.02.2019 | Kinga Janeczek

Internship That Matters, czyli program praktyk, który zmienił standardy.

Co zrobić, aby w 3 tygodnie zebrać ponad 850 aplikacji do programu praktyk i zaproponować 90% praktykantom stałą pracę?

Tech

środa, 27.02.2019 | Krzysztof Kur

Program praktyk okiem programisty: nowoczesne technologie i realny projekt

Przed jakim wyzwaniem postawiliśmy naszych praktykantów?