KARIERA

Rozwój bez granic

Duża dynamika, dostęp do nowych technologii, możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, międzynarodowe środowisko pracy  a do tego zespół otwartych i lubiących się ludzi, ciekawych siebie nawzajem i świata dookoła – to nasza rzeczywistość, która każdego dnia stwarza bezgraniczne możliwości do rozwoju.

Rozwój to nowe kompetencje, które poszerzają wiedzę, ćwiczą praktykę, a na koniec – zmieniają nas samych.

Rozwój z nami to:

  • konferencje w Polsce i za granicą, czyli inwestycje w rozwój bez granic :)
  • udział w profesjonalnych szkoleniach
  • inspirujące warsztaty wewnętrzne
  • praca z najlepszymi ekspertami
  • praca w AGILE (SCRUM)
  • zaplanowane ścieżki rozwoju
  • ważne i potrzebne projekty, dzięki którym ponad 1 milion klientów platformy inwestycyjnej może spać spokojnie

Wiedza

Ciągłe doskonalenie to jedna z tych potrzeb, która łączy nas wszystkich. Uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach, w Polsce i za granicą.  Z tych spotkań czerpiemy inspiracje, by przekuwać je w nowe standardy. Uczymy się też od siebie nawzajem, w końcu mamy najlepszych ekspertów na pokładzie ;)


Praktyka

Bycie częścią dużej i prestiżowej brytyjskiej instytucji finansowej, która zdobyła zaufanie ponad 1 mln Brytyjczyków to na  pewno duże wyzwanie. Ale też najlepsza nauka. Pracując z nami będziesz miał wpływ na budowanie innowacyjnych rozwiązań dla sektora fintech, stosując agile w najlepszym wydaniu.


Postawa

Nauka i ciągły rozwój sprawiają, że zaczynasz dzielić się wiedzą z innymi. Poziom ekspertyzy nieustannie rośnie, więc zyskuje też twoja pewność siebie. Okazji do dzielenia się wiedzą jest sporo: wewnętrzna inicjatywa wymiany wiedzy – Tech Forum, wystąpienia na konferencjach i meetupach, możliwość pisania artykułów czy chociażby program buddy, w ramach którego pracownik jest wsparciem dla nowo zatrudnionej osoby.

Zaangażowanie w wymianę wiedzy, doświadczeń, a w konsekwencji dbanie o rozwój innych – to naturalna droga w kierunku roli liderskiej.


 

HL Tech - Tech stack

Sprawdź pozostałe technologie w jakich pracujemy. Nasz stos technologiczny nie jest zamknięty, co daje pracownikom możliwość dostosowania go do projektu.

Dołącz do nas

Szukamy najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów, a przy tym entuzjastów swojej pracy, dla których jakość i współpraca to najważniejsze wartości.