O nas

O NAS

Ukształtowały nas różne marzenia, doświadczenia, miejsca, motywacje. Czasem były chwile zwątpienia i rezygnacji a trudne decyzje zatrzymały nas na chwilę w miejscu. Za każdym z nas stoi inna historia i inspiracje do rozwoju. Jednak to, co nas łączy, to nieustanna potrzeba dążenia do celu, aby praca była pasją. Determinacja i radość z tego, że możemy być sobą i każdego dnia móc realizować swoje marzenia. Bo nigdy nie chodziło tylko o pracę. Dziś razem tworzymy centrum technologiczne odpowiedzialne za rozwój oprogramowania oraz wsparcie transformacji cyfrowej brytyjskiego giganta rynku finansowego, firmy Hargreaves Lansdown.


Misja

Misja, którą przed nami postawiono jest bardzo konkretna i jasna: dostarczenie bezpiecznego oprogramowania, które ułatwi inwestorom wykonywanie operacji finansowych.

Wizja

Promujemy innowacyjne technologie umożliwiające dostarczanie usług finansowych. Będąc partnerem Hargreaves Lansdown odpowiadamy za  dostosowane rozwiązania, zwiększając tym samym skuteczność i konkurencyjność. Potrzeby klientów, najlepsze praktyki, jakość i dobry design są podstawą naszego DNA.

W HL Tech tworzymy przestrzeń dla innowacji i rozwoju w oparciu o kulturę dzielenia się wiedzą, ciągłej nauki i informacji zwrotnych.

Wartości

Put the client first

Słuchamy potrzeb, pokazujemy możliwości, doradzamy. Każda linijka kodu, każdy proces i rozwiązanie są projektowana z myślą o budowaniu pozytywnych doświadczeń klientów.

Go the extra mile

Skupiamy się na tym co jest do zrobienia, a potem, dokładając wszelkich starań - robimy to najlepiej jak potrafimy. Wierzymy, że pełne zaangażowanie jest najważniejszą motywacją.

Do the right thing

Uczciwość, szczerość i zaufanie są podstawą naszych wzajemnych relacji. Dzięki temu budujemy bezpieczną przestrzeń, dla nas samych i dla naszych klientów.

Make it easy

Piękno tkwi w prostocie. Wszystko, co robimy powinno być zrozumiałe i czytelne. W szukanie prostych rozwiązań wkładamy dużo wysiłku, ale jesteśmy pewni, że to jedyna słuszna droga.

Do it better

Wysoko stawiamy poprzeczkę i nigdy nie idziemy na kompromisy, które mogłyby obniżyć jakość naszej pracy. Wiara w to, że zawsze możemy coś zrobić lepiej motywuje nas do ciągłej nauki i rozwoju.

HARGREAVES LANSDOWN

Hargreaves Lansdown od 40 lat zajmuje się finansami ponad 1.8 miliona Brytyjczyków. Ich usługi pomagają inwestorom pomnażać swoje oszczędności,  redukować czas, wysokość podatku oraz koszty związane z inwestowaniem. Klienci HL do tej pory zainwestowali ponad 142 mln funtów za pośrednictwem dostępnych usług. Hargreaves Lansdown jest stabilną firmą notowaną na giełdzie w Londynie, wchodzącą w skład indeksu 100 spółek o największej kapitalizacji rynkowej (FTSE 100).