KARIERA

KOGO SZUKAMY

Wiedza i praktyczne doświadczenie są ważne. Jednak nie tylko na tej podstawie podejmujemy decyzję,  kogo zaprosimy do współpracy. Każdy z pracowników HL Tech posiada cechy, które umożliwiają realizację misji firmy – dostarczenie bezpiecznego oprogramowania, które ułatwi inwestorom wykonywanie operacji finansowych.

Odwaga, potrzeba ciągłego doskonalenia, skoncentrowanie na jakości, wychodzenie z inicjatywą i przejmowanie odpowiedzialności, jak i wytrwałe dążenie do realizacji celu – to profil osobowości, jakiej szukamy u naszych przyszłych pracowników. Szczególną wagę przywiązujemy do budowania relacji: umiejętności komunikacji, słuchania, rozumienia różnych perspektyw, wspierania innych, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, wzajemnego szacunku.

Dzięki temu tworzymy pełen charakteru zespół, który każdego dnia z ogromnym zaangażowaniem dostarcza rozwiązania IT najwyższej jakości, dbając o rozwój oprogramowania i wdrożenie nowoczesnych technologii.


Etapy procesu rekrutacji

Proces rekrutacji to przede wszystkim czas budowania wzajemnego zaufania. To także spotkanie dwóch światów, zarówno wartości jak i oczekiwań. Z naszej strony gwarantujemy rzetelne podejście i pełen profesjonalizm w ciągu całego procesu.

1. Kontakt telefoniczny

Jeśli doświadczenie opisane w CV spełnia wymagania podane w ogłoszeniu – w pierwszej kolejności skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Ten etap ma na celu weryfikację kluczowych kwestii związanych z naszą ofertą i twoim doświadczeniem.

2. Rozmowa (online)

Spotkanie jest podzielone na dwie części: sprawdzenie twoich kompetencji technicznych oraz rozmowa z pracownikiem HR.

Benefity

Konto emerytalne, ubezpieczenie medyczne, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie – w HL Tech wszystko mamy w opcji premium. Sprawdź na jakie jeszcze benefity możesz liczyć pracując u nas.

Witamy na pokładzie

Początek pracy to niezwykle ważny etap. Zależy od niego sukces zarówno nowego pracownika, jak i pracodawcy. Zobacz jak wygląda u nas wdrożenie do pracy!