KARIERA

KULTURA

Kultura organizacyjna w HL Tech to proste przełożenie tego kim jesteśmy, w jaki sposób pracujemy i jakie wartości są dla nas kluczowe. Bierzemy ją na poważnie i mocno pracujemy nad jej wspólnym kształtowaniem. Na co dzień można ją poczuć i zaobserwować widząc chociażby przestrzeń w jakiej pracujemy – innowacyjna, przyjazna i umożliwiająca efektywną współpracę.

Niezwykle ważne jest dla nas, aby każdy pracownik aktywnie włączał się w kształtowanie naszej  rzeczywistości – stąd sporo inicjatyw takich jak np.: Employee Forum; Colleague Surveys, Grupy Fokusowe czy Retrospektywy. Komunikujemy na bieżąco i otwarcie to, co dzieje się w naszej firmie  (Employee Updates, Digital Signage) i dbamy o to by każdy otrzymał pełną i szeroko zebraną informację zwrotną (oceny 360 stopni). Zasady współpracy ustalamy wspólnie – co naturalnie wpływa na motywację do ich przestrzegania. W naszej kulturze pracownicy są architektami rzeczywistości i czują się za nią odpowiedzialni. A u podstaw wszystkiego leży to, co najbardziej istotne – wzajemny szacunek.

Efektem takiego podejścia jest zgrany zespół, który dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, a przy okazji dobrze się dogaduje i lubi ze sobą spędzać czas.

HL Tech - Tech stack

Sprawdź pozostałe technologie w jakich pracujemy. Nasz stos technologiczny nie jest zamknięty, co daje pracownikom możliwość dostosowania go do projektu.

Dołącz do nas

Szukamy najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów, a przy tym entuzjastów swojej pracy, dla których jakość i współpraca to najważniejsze wartości.