ZESPÓŁ

HR & Administracja

Za każdą technologią stoi człowiek. Z własną historią, wiedzą, doświadczeniem, zainteresowaniami i oczekiwaniami. Każdego dnia wkładamy dużo energii w tworzenie wyjątkowej przestrzenii do rozwoju w atmosferze wsparcia i zaufania.

Perfekcyjna organizacja codziennego życia firmy, bezpieczne i przyjazne biuro, organizacja podróży służbowych, wyjazdów integracyjnych, spotkań firmowych czy inicjatyw charytatywnych, oraz dbanie o wiele innych, istotnych kwestii, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy – to wszystko możliwe dzięki niezawodnej Administracji w osobach Ewy i Basi. Ekspres, w którym nigdy nie brakuje kawy – to oczywiście też ich zasługa :)

Zespół HR odpowiada za rekrutację, zatrudnienie i wdrożenie nowych pracowników, organizację szkoleń i wsparcie różnorodnych inicjatyw w obszarze rozwoju, czuwanie nad atrakcyjnym pakietem benefitów, a także działania z zakresu budowania wizerunku pracodawcy.

Jeśli zdecydujesz się aplikować, w procesie rekrutacji, a później zatrudnienia na pewno będzie uczestniczyć Kinga, Ania lub Aleksandra. Jeśli masz pytania związane z rekrutacją – zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@hltech.com

Anna Judek

Talent Acquisition & Employer Branding Specialist

Kinga Janeczek

HR Generalist

Aleksandra Babicka

Head of HR & Administration

Od ponad 10 lat związana z obszarem Human Resources. W tym czasie pracowała w firmach z sektora FMCG poprzez firmy konsultingowe, a ostatnio firmy ściśle związane z nowymi technologiami. Jej doświadczenie obejmuje pracę zarówno dla rynku polskiego, jak i dla rynków zagranicznych w takich obszarach jak: tworzenie strategii HR-owych, kształtowanie systemu wynagradzania i benefitów pracowniczych, szkolenie i rozwój pracowników, rekrutacja i selekcja pracowników, coaching managerski, zarządzanie zmianą, itp.

Ukończyła studia licencjackie na Europeistyce oraz magisterskie na Psychologii, Uniwersytetu Warszawskiego oraz liczne szkolenia i studia podyplomowe w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Prywatnie jest mamą 4 letniej dziewczynki, uwielbia podróże i czas spędzony ze znajomymi i bliskimi.

Proces rekrutacji

Pracujemy z najlepszymi ekspertami. Pomaga nam w tym proces rekrutacji, do którego przywiązujemy dużą wagę. Zobacz jak wyglądają jego etapy.

Rozwój bez granic

Inwestujemy sporo czasu, energii i pieniędzy w rozwój naszych pracowników. Zobacz jakie możliwości rozwoju tworzymy w HL Tech.